Zahradní nábytek PROWOOD

Zahradní nábytek PROWOOD

Ať už bydlíme uprostřed velkoměsta či na jeho okraji, na venkově nebo na samotě u lesa, s přízní počasí trávíme venku a na zahradách většinu našeho volného času. Může to být stejně tak terasa, balkón či střecha, jež nám dovolí uprostřed města si na chvíli oddechnout, dát si skleničku, přečíst knížku nebo pozorovat západ slunce. S příchodem prvních teplejších jarních dní se snažíme zůstávat čím dál tím víc venku, v přírodě. Nic totiž neoživí duši více než čerstvý vzduch, slunce a společnost těch, které milujeme. Zároveň i to, jakým způsobem si utvoříme okolí a pohodlí, hraje důležitou roli. Je to naše splynutí s přírodou. A dovolím si tvrdit, že nic se pro tento účel nehodí více nežli dřevo.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Dá se říci, že dřevo je přirozenou volbou zahradního nábytku pro většinu z nás. Není divu. Může být totiž klasické i moderní, dotváří styl zahrady, je vysoce kvalitní s dlouhou trvanlivostí. Na pohled je velmi atraktivní, a pokud zvolíme správný druh dřeva a následnou péči, stane se tak působivým doplňkem až na několik desítek let. Dřevo krásně zapadá do krajiny a dotváří tak uklidňující a harmonický celek. Dřevo je navíc příjemné na dotek, bezpečné, jelikož neobsahuje žádné alergeny či škodlivé látky a ekologické.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Nábytek z dřevěného masivu ThermoWood® s přímými vlákny odolává vlhkosti, což je důležité zejména ve vlhkých klimatických podmínkách. Masiv ThermoWood® (masivní dřevo ThermoWood®) má tendenci bránit pronikání vlhkosti do struktury dřeva. Tímto se zamezuje vzniku bakterií, které mají za následek hnilobu a choroby narušující integritu dřeva. Navíc existuje spousta prostředků, které tyto vlastnosti ještě podpoří a zajistí tak velmi dlouhou odolnost materiálu. Masiv z finské borovice ThermoWood®, který dále popisujeme, je navíc vylepšený tepelnou úpravou.


Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Naše firma přišla s výborným nápadem toho, jak zajistit dlouhodobou trvanlivost dřevěného zahradního nábytku PROWOOD. Rozhodla se pro výrobu zahradního nábytku PROWOOD dovážet ve Finsku vyráběný kvalitní a tepelně ošetřený masiv finské borovice pro výrobu zahradního nábytku PROWOOD. Tepelným ošetřením se zajistila prvotřídní trvanlivost dřevěného materiálu vyráběného z finské borovice pod názvem ThermoWood®. Více informací o tomto materiálu naleznete v dalším článku zde.

Důvody, proč si vybrat právě zahradní nábytek PROWOOD:

 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Dřevěný zahradní nábytek je ekologický a zdravotně nezávadný.
 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Životnost dřeva použitého pro výrobu je minimálně 30 let.
 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Snadná a rychlá povrchová úprava zahradního nábytku.
 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Ve většině případů nevyžaduje téměř žádnou údržbu.
 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Zahradní nábytek z masivu je dlouhodobě levnější.
 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Kvalitní produkty PROWOOD za velmi příznivé ceny.
 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Má nadčasový, elegantní a konzervativní design.
 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Hodí se na každou zahradu, terasu u rodinného domu.
 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Velká variabilita a nespočet kombinací nábytku PROWOOD.
 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Nábytek je vyráběn v České republice na 5-tiosém CNC stroji.
 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Všechny díly nábytku jsou v naší výrobě několikráte kontrolovány.
 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Opracování zahradního nábytku ve všech detailech na vysoké úrovni.
 • Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood®Nábytek PROWOOD má pevnou, mohutnou a přesto lehkou konstrukci.
Zahradní nábytek Prowood