Velký zahradní set ze dřeva ThermoWood - Set L10

Zahradní set z masivu ThermoWood - PROWOOD - SET L10

Zahradní nábytek dřevěný set velký PROWOOD z materiálu ThermoWood®.

Set obsahuje:
stůl ST1 200 - 1x
lavice LV2 178 - 2x

Skladem

 • Samostatný set
 • Set + dodání nátěru v odstínu HONEY + PCD 91
 • Set + dodání nátěru v odstínu TEAK + PCD 91
 • Set + dodání nátěru v odstínu GR. GREY + PCD 91
 • 18 299 Kč s DPH

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z unikátního materiálu ThermoWood®

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Dřevěný nábytek je určen pro venkovní použití i do vlhkého prostředí.

Použití produktů PROWOOD

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Do vlhkého prostředí jako jsou bazény, sauny, wellness centra, pro venkovní použití jako je posezení v zahradách, na terasách, jako nábytek do altánů a pergol, k venkovním bazénům a vířivým vanám nebo jako balkónový nábytek.

SET L10 obsahuje:

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood® - Stůl ST1 200 – 1x

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Stůl ST1 200
Celkové rozměry (délka/šířka x hloubka x výška):200 x 100 x 76 cm
Hmotnost balení (krabice):35 kg
Rozměry balení (krabice):188 x 39 x 13 cm

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood® - Lavice LV2 178 – 2x

Dřevěná zahradní lavice Prowood LV2 178
Celkové rozměry (délka/šířka x hloubka x výška):178 x 57 x 92 cm
Rozměry sedáku:178 x 40 x 45 cm
Hmotnost balení (krabice):27 kg
Rozměry balení (krabice):180 x 41 x 11 cm
Nosnost produktu:520 kg

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Celková plocha materiálu pro nátěr: 18,5 m2

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Doporučené balení nátěru OWATROL AQUATHERM pro tento set: 1 x 5 l

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Doporučené balení konzervačního prostředku PCD 91 pro tento set: 1 x 300 ml

Hlavní výhody materiálu ThermoWood®

Výhody a popis materiálu ThermoWood®Výhody a popis materiálu ThermoWood®Výhody a popis materiálu ThermoWood®Výhody a popis materiálu ThermoWood®

Balení

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Produkt je dodáván v krabicích v rozloženém a povrchově neošetřeném stavu.
Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Součástí balení je velice podrobný montážní návod a komponenty k velmi snadnému složení produktu.

Popis dřevěného zahradního nábytku PROWOOD

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Kolekce dřevěného zahradního nábytku PROWOOD je složena z 18 základních produktů (stoly, křeslo, židle, stolička, lavice a lehátko). Díky této široké škále výrobků a jejich variabilitě je možné tyto spolu kombinovat až do 50 různých setů.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Dle finančních či prostorových možností si sami můžete zvolit, jak bude Vaše zahradní sestava vypadat. Naše produkty jsou vyrobeny a zabaleny do kartonových krabic tak, abyste je mohli jednoduše přepravit a sami smontovat pomocí přiloženého spojovacího materiálu a dle přiložených montážních návodů.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Samotnou výrobu zahradního nábytku PROWOOD provádíme na pětiosém CNC obráběcím centru P.BACCI JET, které je zárukou vysoké kvality při obrábění a té nejvyšší přesnosti výroby ve svém oboru.

Povrchová úprava nábytku PROWOOD

rez-plus-pcd91.jpgDřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWoodPro minimalizaci poškození UV zářením a povětrnostními vlivy je nutné všechny plochy nábytku PROWOOD povrchově ošetřit ochranným nátěrem, zvláštní pozornost je třeba věnovat koncovým řezným plochám (čelům). Otevřené řezné plochy (čela), před provedením finální povrchové úpravy, ošetřete speciálním prostředkem z naší nabídky, určeným pro konzervaci řezných ploch (OWATROL PCD 91).

Pro finální ošetření nábytku PROWOOD doporučujeme použití nátěrových hmot dodávaných naší firmou (OWATROL-AQUATHERM®).

Nátěr na dřevo ThermoWood OWATROL AQUATHERM TeakDřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWoodV případě, že budete vybírat nátěrovou hmotu samostatně, doporučujeme vodou ředitelné pigmentované oleje s UV ochranou na bázi alkydových či akrylových pryskyřic. Použití samotných olejů na přírodní či syntetické bázi není doporučeno.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWoodV případě, že nábytek PROWOOD není povrchově ošetřen (je nedostatečně nebo nevhodně ošetřen) nátěrovou hmotou, nesníží to nikterak zásadně jeho životnost, avšak není možné garantovat veškeré deklarované vlastnosti materiálu, vznikání větších než vlásečnicových trhlin a také jeho nestejnoměrné barevné změny.


Nátěrové hmoty OWATROL – AQUATHERM dodáváme ve třech odstínech:

OWATROL – AQUATHERM
Odstín: HONEY
ThermoWood® před / po nátěru
Nátěr OWATROL – AQUATHERM
OWATROL – AQUATHERM
Odstín: TEAK
ThermoWood® před / po nátěru
Nátěr OWATROL – AQUATHERM
OWATROL – AQUATHERM
Odstín: GRAPHITE GREY
ThermoWood® před / po nátěru
Nátěr OWATROL – AQUATHERM

zvolte-nejvyhodnejsi-variantu-banner.png

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5U každého setu zahradního nábytku PROWOOD naleznete objem a množství doporučeného balení nátěru OWATROL AQUATHERM® a konzervačního prostředku OWATROL PCD 91. Doporučené balení nátěru OWATROL AQAUTHERM® je zvoleno pro provedení nátěru v celé ploše každého produktu uvedeného setu ve dvou standardních vrstvách, dle technického listu nátěru OWATROL AQUATHERM®. V případě výběru a objednání kombinace setu + dodávky nátěru AQUATHERM® v daném odstínu a konzervačního prostředku PCD 91, obsahuje tato kombinace dodávku produktů zahradního nábytku, dodávku uvedeného doporučeného balení nátěru OWATROL AQUATHERM® a dodávku doporučeného balení konzervačního prostředku OWATROL PCD 91 obsažených ve specifikaci objednaného setu. Tato kombinace je navíc maximálně cenově zvýhodněna!

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Námi doporučené ošetřující prostředky OWATROL můžete zakoupit v záložce „Příslušenství”, kde naleznete k těmto produktům i podrobné informace

Výroba nábytku z unikátního materiálu ThermoWood®

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Pro výrobu dřevěného zahradního nábytku PROWOOD jsme zvolili materiál ThermoWood®, neboť je naprosto výjimečný - kombinace tuhé finské borovice s ojedinělou technologií tepelné úpravy v teplotním rozmezí 160 - 215 °C.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Při výrobě tepelně upraveného dřeva ThermoWood® se používá pouze teplo a pára. Teplotní a vlhkostní úpravou změní materiál ThermoWood® svoji vnitřní strukturu a získá tím nové fyzikální a mechanické vlastnosti - delší trvanlivost, odolnost proti hnilobě, vyšší tvrdost, rozměrovou stálost a dochází u něj ke snížení absorpce vlhkosti, a to až o 50 % oproti tepelně neupraveným dřevinám. Míra prohnutí je u materiálu ThermoWood® nižší až o 90 % oproti tepelně neupraveným dřevinám, což velice zvyšuje životnost provedené povrchové úpravy.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Při tepelném procesu dochází navíc k odstranění (vytěsnění) veškeré pryskyřice a dalších biologických látek, takže je materiál ThermoWood® schopen odolávat veškerým dřevokazným škůdcům a houbám.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Díky těmto pozitivním změnám svých vlastností a vnitřní struktury je masivní materiál ThermoWood® schopen minimálně 30tileté životnosti při přímém použití v exteriéru, a to i bez povrchového ošetření, což je doloženo certifikátem o biologické odolnosti KOMO nizozemské společnosti SKH a britským certifikátem BRE.

Rozměry použitého materiálu ThermoWood®

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Konstrukční a nosné prvky prvky - hranoly 42 x 42 mm, 42 x 68 mm, 42 x 92 mm a 42 x 117 mm.
Obvodové a vzpěrné prvky (opěrné u lavic) - prkna 26 x 117 mm a 26 x 92 mm.
Vrchní desky stolů, opěrné a dosedací plochy - prkna 26 x 92 mm.

DŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK PROWOOD - profil SHP 26 x 92 mmDŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK PROWOOD - profil SHP 26 x 117 mmDŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK PROWOOD - profil SHP 42 x 42 mmDŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK PROWOOD - profil SHP 42 x 68 mmDŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK PROWOOD - profil SHP 42 x 92 mmDŘEVĚNÝ ZAHRADNÍ NÁBYTEK PROWOOD - profil SHP 42 x 117 mm

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Životnost masivního dřeva ThermoWood® je při použití v exteriéru minimálně 30 let !

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - SET L5Podrobné informace o ThermoWood® naleznete na stránkách www.prokom.cz.

Druh materiáludřevo
Hmotnost89 kg
Velikost sestavystůl + 2 lavice
Známka 
24. 01. 2022

Perfektní kvalita dřeva i zpracování a pro nás i důležitý faktor životnost 30 let a potřeba většího stolu s lavicemi, to nás přivedlo ke koupi terasového nábytku. Soused si nechal udělat nábytek na zakázku u stolaře, my jsme to také zvažovali, ale náhodou jsme navštívili váš eshop a našli opravdu to, co jsme si představovali - stůl 200 cm! Navíc lavice, které se hodí k našim křesílkám u bazénu. Zároveň jsem bral i doporučený nátěr a odkládací stoličku. Vše prostě bomba! Už při skládání nábytku jednotlivé díly perfektně seděly, žádný problém. Teď už si jen užíváme léta a společných chvil s rodinou a přáteli.

  Známka 
  24. 01. 2022

  Manželce se zalíbila zahradní sestava Prowood - set 5 + 2 zahradní lavice. Lavice jsou pohodlné, bytelné a ve stabilním provedení a pěkném provedení, stůl extra dlouhý - 200 cm přesně pro naší početnou rodinu. Sestavu jsme objednali i s nátěrem Owatrol, vybrali jsme si odstín Teak.
  S našim výběrem jsme zcela spokojení. Můžeme jen a jen doporučit.

   Napište recenzi

   Napsat recenzi

   Zahradní set z masivu ThermoWood - PROWOOD - SET L10

   Zahradní set z masivu ThermoWood - PROWOOD - SET L10

   Zahradní nábytek dřevěný set velký PROWOOD z materiálu ThermoWood®.

   Set obsahuje:
   stůl ST1 200 - 1x
   lavice LV2 178 - 2x

   Napsat recenzi

   Technická podpora:
   +420 602 743 816

   (Nepovinné)
   *(Povinné)
   (Nepovinné)
   Odeslat dotaz!
   Odstraňovač dřevní šedi a čistič venkovních dřevěných povrchů. Odstraňuje z povrchu špínu a šeď a...

   Finální penetrační a přilnavý nátěr na dřevo s UV ochranou pro velmi málo savé dřevo. Jedná se o...

   Finální penetrační a přilnavý nátěr na dřevo s UV ochranou pro velmi málo savé dřevo. Jedná se o...

   Silný, vodou omyvatelný bezrozpouštědlový odstraňovač barev bez obsahu ředidla, který odstraní...

   Finální penetrační a přilnavý nátěr na dřevo s UV ochranou pro velmi málo savé dřevo. Jedná se o...

   PCD 91 je konzervační prostředek na vodní bázi pro konzervaci otevřených řezných ploch (čel)....

   Sdílení:

   Facebook Twitter