Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROL - renovace ThermoWood


Odstraňovač dřevní šedi a čistič venkovních dřevěných povrchů. Odstraňuje z povrchu špínu a šeď a vrací dřevu jasný a živý vzhled.

  • SLEVA:   -10%

  • 436 Kč s DPH

    360 Kč bez DPH

  • Původní cena včetně DPH:

    484 Kč

Skladem

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOWATROL NET-TROL je vysoce účinný čistič a rozjasňovač, který oživuje šedé, počasím ošlehané venkovní dřevo, které je vzhledem ke své původní barvě nedokonalé. Na rozdíl od bělících čističů a čističů na bázi chlóru nenarušuje dřevěná vlákna. NET-TROL odstraňuje z povrchu špínu a vrací jasný a živý vzhled nejen dřevu, ale veškerým povrchům.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOdšeďovač OWATROL NET-TROL obnovuje přirozenou barvu dřeva ThermoWood, která je stejná v celém průřezu, odstraňuje špínu z povrchu a vrací tak dřevu jeho původní jas. Neobsahuje chlór a nepoškozuje vlákna.

Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROL

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood<sup>®</sup> - OWATROL NET-TROL
Balení:Plechovka 1 litr a 2,5 litrů
Vydatnost:5 až 10 m2 / litr (spotřeba se liší v závislosti na stáří a struktuře povrchu)

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLProstředek doporučujeme používat při pravidelné údržbě nátěrem AQUADECKS.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLNET-TROL velmi dobře odmastí, vyčistí a neutralizuje povrch dřeva a připraví jej ideálně na novou vrstvu obnovovacího nátěru.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLVíce o tomto prostředku naleznete v technickém listu v záložce „KE STAŽENÍ“.

Video

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOdstranění šeďi přípravkem OWATROL NET-TROL

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOdstranění šeďi přípravkem NET-TROL a následný nátěr prostředkem AQUADECKS

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!

Sdílení:

FacebookTwitter