Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROL - renovace ThermoWood

Odstraňovač dřevní šedi a čistič venkovních dřevěných povrchů. Odstraňuje z povrchu špínu a šeď a vrací dřevu jasný a živý vzhled.

 • SLEVA:   -10%

 • 495 Kč s DPH

  409 Kč bez DPH

 • Původní cena včetně DPH:

  550 Kč

Skladem

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOWATROL NET-TROL je vysoce účinný čistič a rozjasňovač, který oživuje šedé, počasím ošlehané venkovní dřevo, které je vzhledem ke své původní barvě nedokonalé. Na rozdíl od bělících čističů a čističů na bázi chlóru nenarušuje dřevěná vlákna. NET-TROL odstraňuje z povrchu špínu a vrací jasný a živý vzhled nejen dřevu, ale veškerým povrchům.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOdšeďovač OWATROL NET-TROL obnovuje přirozenou barvu dřeva ThermoWood, která je stejná v celém průřezu, odstraňuje špínu z povrchu a vrací tak dřevu jeho původní jas. Neobsahuje chlór a nepoškozuje vlákna.

Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROL

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood<sup>®</sup> - OWATROL NET-TROL
Balení:Plechovka 1 litr a 2,5 litrů
Vydatnost:5 až 10 m2 / litr (spotřeba se liší v závislosti na stáří a struktuře povrchu)

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLProstředek doporučujeme používat při pravidelné údržbě nátěrem AQUADECKS.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLNET-TROL velmi dobře odmastí, vyčistí a neutralizuje povrch dřeva a připraví jej ideálně na novou vrstvu obnovovacího nátěru.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLVíce o tomto prostředku naleznete v technickém listu v záložce „KE STAŽENÍ“.

Video

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOdstranění šeďi přípravkem OWATROL NET-TROL

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOdstranění šeďi přípravkem NET-TROL a následný nátěr prostředkem AQUADECKS

Známka 
27. 01. 2022

Chcete vrátit svému zahradnímu nábytku původní vzhled jako já? Řešením je odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROL. Koupil jsem ho na doporučení souseda a jsem překvapen co tento čistič dokáže. Našemu zahradnímu nábytku vrátil původní barvu. Je to dokonalý čistič a renovátor. Po očištění, umytí jsme nábytek natřeli nátěrem OWATROL AQUADECKS, tak aby zůstal krásný a rozjasněný a nezešedl, ten se nanáší systémem mokrý na mokrý.

  Známka 
  27. 01. 2022

  Odstraňovač dřevní šedi způsobené stárnutím a čistič povrchů OWATROL NET-TROL je určen i pro venkovní použití, takže ideální pro ošetření terasy před nátěrem. Naše terasové prkna mají opět kresbu dřeva. Prostředek OWATROL NET-TROL doporučuji, navíc se snadno nanáší a první výsledek je vidět už za méně než půl hodiny. Nic účinnějšího jsem zatím neviděl. Terasa stará 8 let je skoro jako nová.

   Známka 
   27. 01. 2022

   Účinný odšeďovač a čistič dřeva, funguje i na fleky na dřevě po plísních. Stačí nanést štětcem a pak po doporučené době umýt tlakovým čističem - výsledek je tak daleko lepší. Na začátku jsem to smýval ručně, ale to nedoporučuji.

    Napište recenzi

    Napsat recenzi

    Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROL - renovace ThermoWood

    Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROL - renovace ThermoWood

    Odstraňovač dřevní šedi a čistič venkovních dřevěných povrchů. Odstraňuje z povrchu špínu a šeď a vrací dřevu jasný a živý vzhled.

    Napsat recenzi

    (Nepovinné)
    *(Povinné pro zaslání odpovědi)
    (Nepovinné)
    Odeslat dotaz!

    Sdílení:

    FacebookTwitter