Odstranění nátěrů a barev ze dřeva i kovu OWATROL DILUNETT


Silný, vodou omyvatelný bezrozpouštědlový odstraňovač barev bez obsahu ředidla, který odstraní jakoukoliv olejovou barvu, barvu na alkydové bázi, lak i mořidlo na dřevo.

  • SLEVA:   -10%

  • 436 Kč s DPH

    360 Kč bez DPH

  • Původní cena včetně DPH:

    484 Kč

Skladem

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOWATROL DILUNETT je silný, vodou omyvatelný odstraňovač barev bez obsahu ředidla, který odstraní jakoukoliv olejovou barvu, barvu na alkydové bázi, lak i mořidlo na dřevo. Nevyžaduje dohled či okamžité odstranění změkčeného nátěru.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLDILUNETT odstraňuje až 8 vrstev finálního nátěru při jedné aplikaci. Vhodný prakticky pro jakýkoliv povrch včetně dřeva, kovu, plastu a GRP (sklolaminátu). Gelová konzistence odstraňovače DILUNETT nestéká a je tak ideální pro svislé povrchy, komplikované plochy a složité dřevěné prvky, ze kterých je nutno odstranit původní nátěry.

Odstranění starých nátěrů a barev OWATROL DILUNETT

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z masivu ThermoWood<sup>®</sup> - OWATROL GRAPHITE GREY
Balení:Plechovka 1 litr a 2,5 litrů
Vydatnost:4 m2 / litr (spotřeba se liší v závislosti na metodě nanášení a struktuře povrchu)

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLDILUNETT se snadno nanáší a rozpouští barvy i v nejmenších vybráních a nejjemnějších detailech. Změkčuje všechny nahromaděné vrstvy, aby čištění a odstraňování bylo co nejjednodušší. Neobsahuje VOC (těkavé organické sloučeniny) a je nehořlavý. Odstraňovač DILUNETT je bezpečný pro použití v málo větraných nebo uzavřených prostorech.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLVhodný i pro obnovu dožívajícího nátěru AQUADECKS, kdy se v ploše vyskytují místa stále funkčního nátěru, který byl místy nanesen ve větší míře. Tyto místa doporučujeme ošetřit (stačí lokálně) prostředkem DILUNETT a následně celou plochu sjednotit - vyčistit a neutralizovat prostředkem NET-TROL.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLTakto je povrch ideálně připraven pro aplikaci nové vrstvy finálního nátěru OWATROL AQUADECKS.

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLVíce o tomto prostředku naleznete v technickém listu v záložce „KE STAŽENÍ“.

Video

Dřevěný zahradní nábytek PROWOOD z ThermoWood - Odšeďovač a čistič dřeva OWATROL NET-TROLOdstranění starého nátěru přípravkem DILUNETT a následné sjednocení a vyčištění přípravkem NET-TROL

(Nepovinné)
*(Povinné pro zaslání odpovědi)
(Nepovinné)
Odeslat dotaz!

Sdílení:

FacebookTwitter